bg_image

Türkçe Özel Ders İle Tüm Sınavlara Hazır Olun!

Alanın da Uzman Öğretmenler eşliğinde Sınavlara Hazırlık. Online ve yüz yüze eğitim seçenekleri ile tamamen kişiye özel programlar.

4.7 (781 Oy)
4.6/5

Bilgi Almak İçin Arayın

Aşağıdaki iletişim formu doldurun
biz size ulaşalım.

Adres Bilgilerimiz:

Veli ve Öğrenci Görüşleri

Gümüşeğitim Kurumları hakkında öğrenci ve veli görüşleri

Kadir Görk / Üniversite Öğrencisi

Gümüş Eğitim Kurumlarından aldığım özel ders ve programlar sayesinde üniversitede tam burs kazandım.

5/5

Kenan Durmuş / Öğrenci Velisi

Gümüş Eğitim özel ders fiyatları gerçekten uygun. Normal dershane parasına özel ders alıyoruz.

5/5

Ahmet Çelik / Öğrenci Velisi

Oğlumun ders eksiklerini dersane yerine Gümüş Eğitim’den özel ders alarak çözdük. 

5/5

Murat Güzel / Öğrenci Velisi

Gümüş Eğitim Kurumlarından aldığım özel ders ile matematik netlerin 4’ten 18’e çıktı.

5/5

Türkçe Özel Ders Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkçe Dersi, öğrencinin okuduğunu doğru anlama,yorumlama,sorunlara farklı bakış açıları geliştirmeyi sağlayan bir ders olduğu için tüm testler için çok önemli bir alt yapı hazırlığı yapar.

Türkçe dersi,sınav hazırlığı yapan tüm öğrenciler için hazırlık sürecinin en başından itibaren alınmaya başlamalıdır.

Öğrencilerin temel dil becerelerini geliştirmek, onun her dersten başarısını etkiler. Dolayısıyla Türkçeden özel ders alınması tüm sınav hazırlığına doğrudan etki eder. Türkçeden özel ders alan tüm öğrencilerin netleri başladığı ilk günden itibaren artmaya başlar.

Online özel dersler ile yüz yüze özel dersler arasında temel işleniş açısından bir fark yoktur. Anlatılan ders içerikleri, çözülen sorular vb. bire bir aynıdır.

Türkçe Özel Ders

Türkçe özel ders birçok öğrencinin arayışta olduğu bir konu. Türkçe dersinin en temel derslerden biri olması ve doğru kullanımının önemi bu talebin oluşmasına neden olan etkenlerden ikisi. Hem konuları daha iyi anlamak hem de derslerinde başarılı bir şekilde ilerlemek isteyen öğrencilerimiz Özel Gümüş Eğitim ile bu isteklerini gerçekleştirme imkânı yakalıyor.

Birçok öğrenci girecekleri sınavlarda başarılı olabilmek için özel ders arayışına giriyor. Örneğin Teog Türkçe özel ders arayanların iyi puanlar alarak sonuçlandırmak istediği sınavlar arsında yer alıyor. Bununla birlikte TYT Türkçe özel ders talebi de aynı şekilde konuları daha iyi anlamak ve sınavlardan yüksek puanlar almayı hedefleyen öğrencilerimizin başvurduğu alternatiflerden biri. Biz de kurum olarak bu arayış içerisindeki öğrencilerimize bünyemizde bulunan öğretmenlerimizle ve sunduğumuz çeşitli fırsatlarla yardımcı olmayı hedefliyoruz. Kurumumuzu seçen öğrencilerimizin hepsine aynı özveri ve özenle ihtiyaç duydukları derslerde ilerleyebilmelerine yardımcı oluyoruz.

Türkçe Özel Ders İstanbul

Türkçe özel ders İstanbul konumunda oldukça fazla talep görüyor. Bu nedenle biz de kurum olarak bu bölgede bulunan öğrencilerimize elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimiz İstanbul içerisinde Bakırköy’de bulunan kurumumuza gelerek yüz yüze eğitim alabiliyor. Bununla birlikte İstanbul dışındaki öğrencilerimize de online eğitim desteği sağlıyoruz. Böylece ister yakın ister uzak olsun her öğrencinin sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilmesini hedefliyoruz.

Online eğitim sayesinde kurum olarak kendimizi sürekli güncelliyor ve günümüze ayak uyduruyoruz. Öğrencilerimize hem teknolojik anlamda hem de eğitim anlamında en güncel fırsatları yaratmaya çalışıyoruz. Bunun için de eğitim anlamında da yine en güncel kaynaklardan yararlanıyoruz.

Online eğitimle sağladığımız fırsatlar arasında öğrencilerin kendilerini takip ettikleri bir platform da sunuyoruz. Böylece öğrenciler hangi konuyu işlediklerini, ne kadar çalıştıklarını, kimden konu anlatımı dinlediklerini kolaylıkla takip edebiliyor. Ayrıcayine aynı platform üzerinden öğrencilerimiz kendilerini düzenli olarak ölçebilmeleri için gerçekleştirdiğimiz deneme sınavı sonuçlarına da bakabiliyor. Böylece eksik veya hatalı bilgilerini tespit ederek bir sonraki ders için kendilerine çalışma planı çıkarmaları mümkün oluyor.

Farklı seviyedeki öğrencilerimiz için uygun nitelikli öğretmenlerimizle hizmet veriyoruz. Öğrencilerimizin kaçıncı sınıf olduğu veya hangi sınava hazırlanmak istedikleri bu konuda belirleyici olabiliyor. Bununla birlikte haftalık en az bir saat çalışma öneriyoruz. İhtiyaç olursa daha fazlası için de öğrencilerimizin taleplerine karşılık verebiliyoruz.

Türkçe Öğretmeni Özel Ders

Türkçe öğretmeni özel ders arayan çoğu kişinin sınavlarına hazırlanma sürecinde aradıkları arasında bulunuyor. İyi bir Türkçe öğretmeni ile hem sınavlarda başarılı olabilmek hem de bu dili iyi kullanabilmek de mümkün oluyor. Dolayısıyla yüksek notlar alabilmek ve derslerde beklenilen performansı gösterebilmek için iyi bir öğretmenle çalışmak şart. Bunun bilincinde olan kurumumuz da bünyesinde birbirinden yetenekli ve bilgili birçok öğretmen bulunduruyor.

Özel ders Türkçe dersini iyi öğrenebilmek isteyen öğrencilerimiz için oldukça önemli olabiliyor. Bu nedenle biz de çeşitli kaynaklarla onlara destek olmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz kurumumuza başvurduktan sonra diledikleri konularda konu anlatımı dinleyebiliyor. Kurumumuz tarafından kendileri için oluşturulan programlar ve uygun bir Türkçe hocası ile haftalık olarak ders işlemeleri mümkün. Bununla birlikte haftalık olarak durum değerlendirmesi yapabiliyor. Bu dersler istek ve ihtiyaca göre haftada birden fazlaya da çıkarılabiliyor.

Öğretmenlerimiz öğrencilerimizle çalıştıkları sırada en güncel kaynaklarla dersleri işliyor. Çözülemeyen sorular için birçok konunun tekrar edilebilmesi mümkün oluyor. Ezber yerine mantığı öğretmeye çalışan öğretmenlerimiz sayesinde öğrenciler bilgileri sadece tekrarlamakla kalmıyor. Bu bilgiler aynı zamanda tam anlamıyla öğrenilebiliyor. Böylece öğrencilerimiz anlık olarak değil her zaman başarılı olabilecek şekilde derslerini tamamlıyor.

Türkçe Özel Ders Fiyatları

Matematik özel ders arayan, lisede okuyan ve liseye hazırlanan öğrencilerimiz için de eğitim fırsatlarımız bulunuyor. Kadromuzda bulunan eğitimcilerimiz arasında üniversiteye giriş için hazırlanan öğrencilerimize yardımcı olan öğretmenlerimiz olduğu gibi, lise matematik dersi verenler de bulunuyor. Matematik özel ders programlarımızı öğrencilerimizin seviyesine göre belirliyoruz. Böylece kendi seviyelerinde uygun öğretmenlerle eşleşen öğrencilerimiz daha fazla öğrenme kazanımına sahip olabiliyor.

Matematik Özel Ders İstanbul

Türkçe özel ders fiyatları alınan hizmete göre çok çeşitli olabiliyor. Seçtiğiniz Türkçe öğretmeni, size özel program hazırlanması, haftalık ders saatiniz gibi birçok etken fiyatlar konusunda farklılıklara yol açabiliyor. Örneğin Türkçe özel ders saat ücreti alacağınız ek derslere göre hesaplanıyor. Böylece en hesaplı şekilde en verimli çalışmayı gerçekleştirebilme imkânınız da oluyor.

Eğer kurumumuzdan hizmet almakla ilgileniyorsanız Türkçe dersi özel ders ücretleri ilgili detaylı bilgi için web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden yararlanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizi telefonla arayabileceğiniz gibi adresimizi ziyaret ederek de sunduğumuz matematik özel ders fırsatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak bizden fiyatlar konusunda teklif alabilirsiniz. Formla ilgili kurumumuzdan size mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirisiniz. Bu süreçte yalnızca fiyatlar için değil aklınıza takılan her türlü soru için de bize ulaşmanız mümkündür.

× Whatsapp