bg_image
image

2009'dan beri

Yks Denemeleri
Biz Kimiz?
GÜMÜŞ ÖZEL EĞİTİM
Biz Kimiz?

Gümüş Özel Eğitim olarak, öğrencilerimize çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Özel eğitimde çığır açan online eğitim modelimizle, öğrencilerimizin her an her yerde öğrenme şansına sahip olmalarını sağlıyoruz.

Her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve onları başarıya taşımak için buradayız. Kurumumuz, eğitimde kalite, özveri ve uzmanlık ilkeleriyle yola çıkarak, öğrencilerin bireysel öğrenme ihtiyaçlarına odaklanan bir eğitim ortamı sunar.

Vizyonumuz: Öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmak ve onları hayallerine ulaştırmak için çaba harcıyoruz. Uzman eğitmen kadromuz ve çeşitli programlarımızla, öğrencilere özelleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlamak için buradayız.

Misyonumuz: Gümüş Özel Eğitim, her öğrenciye saygı gösterir ve onların benzersiz ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde yaklaşır. Nitelikli eğitmenlerimizle birlikte, öğrencilerin güçlü yönlerini keşfetmelerine, zayıf yönlerini geliştirmelerine ve kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine yardımcı oluyoruz.

image
1+

Deneyimli Eğitmen

image
302+

Kayıtlı Öğrenci

image
1K

Başarı Hikayesi

Meetings
Events Timings
Meetings

Consulting Events offer a range of opportunities for sponsors to reach qualified prospects including
Recognition Dinners, Roundtables, Editorial Breakfasts and our Annual Consulting Summit.

× Whatsapp