bg_image

Okula Destek Programı

Gümüş Özel Eğitim olarak, öğrencilerimize okul derslerinde daha güçlü bir akademik temel oluşturmaları ve yazılı sınavlarda başarılı sonuçlar elde etmeleri için özel bir destek programı sunuyoruz.

okula destek programı

LGS’ ye Hazırlık Programı

Öğrencilerimizi LGS sürecinde en iyi şekilde hazırlamak için özel bir destek programı sunuyoruz. LGS Hazırlık Programımız, öğrencilerin sınavda başarılı olmalarını sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Lgs hazırlık

YKS’ ye Hazırlık Programı

Gümüş Özel Eğitim olarak, YKS Hazırlık Programımızla öğrencilerimizi üniversite hayallerine bir adım daha yaklaştırmak için buradayız. Öğrencilerimize YKS sürecine en iyi destek programını sunuyoruz.

DGS Hazırlık Programı

Gümüş Özel Eğitim olarak, öğrencilerimizi DGS sürecine en iyi şekilde hazırlamak için kapsamlı bir destek programı sunuyoruz. Hayal ettiğiniz yüksek lisans programlarına geçiş yapmanız için tasarlanmıştır.

dgs hazırlık

KPSS Hazırlık Programı

Gümüş Özel Eğitim olarak, öğrencilerimizi KPSS sürecine en iyi şekilde hazırlamak için özel bir destek programı sunuyoruz. Program öğrencilerin kamuda başarılı bir kariyer yapmalarına yöneliktir.

kpss hazırlık

ALES Hazırlık Programı

Gümüş Özel Eğitim olarak, öğrencilerimizi ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) sürecine en iyi şekilde hazırlamak için özel bir destek programı sunuyoruz.

ales hazırlık
× Whatsapp