bg_image

Online Fizik Özel Ders

En iyi fizik öğretmenlerinden özel ders alın. Gümüş Eğitim, kişiye özel ders veren butik bir eğitim kurumudur.

4.7 (312 Oy)
4.5/5

Bilgi Almak İçin Arayın

Online Fizik Özel Dersi İçin Kurumsal Çözüm ile Tanışın!

Aşağıdaki iletişim formu doldurun
biz size ulaşalım.

Hakkımızda

Gümüş Eğitim

Gümüşeğitim 2009 yılında eğitim faliyetlerine başlamış ve binlerce öğrenciyi Sınavlara ve okul yazılılarına hazırlamış Kişiye Özel Eğitim Programı veren bir kurumdur. Özel ders programlarını kurumsal bir çatı altında planlı,programlı ve bir takip sistemi içinde vermeyi amaçlamıştır.

Adres Bilgilerimiz:

Veli ve Öğrenci Görüşleri

Gümüşeğitim Kurumları hakkında öğrenci ve veli görüşleri

Kadir Görk / Üniversite Öğrencisi

Gümüş Eğitim Kurumlarından aldığım özel ders ve programlar sayesinde üniversitede tam burs kazandım.

5/5

Kenan Durmuş / Öğrenci Velisi

Gümüş Eğitim özel ders fiyatları gerçekten uygun. Normal dershane parasına özel ders alıyoruz.

5/5

Ahmet Çelik / Öğrenci Velisi

Oğlumun ders eksiklerini dersane yerine Gümüş Eğitim’den özel ders alarak çözdük. 

5/5

Murat Güzel / Öğrenci

Gümüş Eğitim Kurumlarından aldığım özel ders ile matematik netlerin 4’ten 18’e çıktı.

5/5

Özel Fizik Dersi 

Özel fizik dersi için yüz yüze veya online eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle sınav hazırlığında olan öğrencilerin talep edebileceği bu hizmet ile not yükseltme veya eksik konuların tamamlanması gibi ihtiyaçlar giderilebilir. Takviye ders ile öğrenciler konuları tam öğrenirken aynı zamanda kurumumuzun benimsediği ezber karşıtı, anlamaya yönelik eğitimle kalıcı bir öğrenme sürecinden geçme şansını da elde edebilir. 

Özel Gümüş Eğitim olarak online fizik dersi talebinde bulunan öğrencilerimiz alanında uzman eğitmenlerimizle çalışabilir. Bununla birlikte kişiye özel hazırlanan ders programları eşliğinde konu takibi yapabilir. Ders takibini online olarak gerçekleştiren öğrenciler, aynı zamanda konularda kaldıkları noktaları görebilir, not takibini gerçekleştirebilir veya soru çözümü için eğitmenlerimizle uzaktan iletişime geçebilirler. 

Fizik dersi sayısal alandaki öğrencilerin mutlaka iyi bilmesi gereken bir derstir. Bu nedenle gerek yüz yüze gerek online olarak takviye ders almak öğrencilerin konuları derinlemesine anlamalarında ve bir sonraki seviyeye geçmelerinde kritik bir rol oynayabilir. Online fizik eğitimi ise alınmak istenen ders yöntemi için alternatif yaratmasıyla yer ve zaman yüz yüze çalışmak için yeri ve zamanı uygun olmayan öğrencilere kolaylık sağlar.

Özel fizik dersi okulda görülen derslerden sonra konuyu daha iyi anlamak için düşünülebilir. Tek başına konuları çalışmaktansa uzman bir eğitimciden alınan birebir özel fizik dersi öğrenci için çok daha faydalı olacak bir seçimdir. 

Fizik Özel Ders Online 

Fizik özel ders online olarak tercih ediliyorsa teknoloji açısından deneyimli ve güncel bilgi odaklı bir kurumla çalışmak en iyisidir. Bu konuda da kurumumuz oldukça deneyimlidir. Alanında uzman eğitim kadromuz ile online olarak oldukça kaliteli dersler işleme imkânı mevcuttur. 

Online fizik dersi özellikle az zamanı olan veya kurumumuzdan uzakta bulunan öğrencilerimizin rahatlıkla seçebileceği bir seçenektir. Online olarak alınan eğitim yüz yüze alınanla aynı kalitededir. 

Online fizik özel ders almak isteyen ortaokul, lise gibi farklı seviyelerdeki öğrencilerin kurumumuzdan alabileceği konuları içerir. İster LGS olsun ister YKS her seviye için başvuran öğrencilerimiz kurumumuzdan kendilerine uygun bir programın yapılmasını ve buna göre düzenli eğitim almayı talep edebilir. 

Yalnızca sınav hazırlık döneminde değil her dönemde özel fizik dersi alınabilir. Online olarak talep edilerek uzaktan dahi devam ettirilebilecek bu eğitimle bilgiler sağlam bir temele oturtulabilir. Böylece konular ilerledikçe ve seviye değiştikçe öğrenciler zorlanmadan derslerini başarılı notlar elde edebilir.

Özel fizik dersi birebir yapıldığında öğrenciler için çok daha faydalı olabilmektedir. Öğrenciler kendi seviyelerine göre eğitim alabilir eksik oldukları konuları tamamlayana dek aynı ders üzerinde rahatlıkla çalışabilir. Bu da bir konunun sadece anlatılıp geçilmemesini, tam anlamıyla öğrenilebilmesini sağlar. 

Özel Fizik Dersi Ücretleri 

Özel fizik dersi ücretleri hem öğrenciler hem de veliler için önemli bir konu olabilir. En güncel ve doğru bilgiyi öğrenmek isteyen öğrencilerimiz kurumumuzla iletişime geçerek kendilerine özel sunacağımız fiyatları örenebilir. Özel ders talebinde bulunan öğrencilerimize sunduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bu fiyatlar alınan ders sayısına, talep edilen ek hizmetlere ve benzeri etkenlere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. 

Özel fizik dersi ücretlendirmeleri nedir öğrenmek için ister web sitemizde bulunan iletişim yollarımızı kullanabilir isterseniz randevu alarak bizi adresimizde ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde aklınızdaki soruların tümüne cevap alma şansı elde edebilir, aynı zamanda alabileceğiniz ek hizmetlerin de detaylarını öğrenebilirsiniz.

Online fizik özel ders ücretlendirmeleri esnasında alabileceğiniz ek hizmetleri öğrenmek, ders işleyişleri, eğitimci kadromuz ve aklınıza takılan birçok sorunun cevabı için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. 

× Whatsapp