bg_image

LGS Özel Ders Paket Programları

Gümüş eğitim İstanbul ve Samsun’da şubeleri bulunan butik bir eğitim kurumudur.

LGS'ye Özel Ders Programı ile Hazırlanın !

4.5 (1029 Oy)
4.5/5

Bilgi Almak İçin Arayın

Liselere hazırlık sınavları için kurumsal çözüm

Aşağıdaki iletişim formu doldurun
biz size ulaşalım.

Hakkımızda

Gümüş Eğitim

Gümüşeğitim 2009 yılında eğitim faliyetlerine başlamış ve binlerce öğrenciyi Sınavlara ve okul yazılılarına hazırlamış Kişiye Özel Eğitim Programı veren bir kurumdur. Özel ders programlarını kurumsal bir çatı altında planlı,programlı ve bir takip sistemi içinde vermeyi amaçlamıştır.

Adres Bilgilerimiz:

Veli ve Öğrenci Görüşleri

Gümüşeğitim Kurumları hakkında öğrenci ve veli görüşleri

Kadir Görk / Üniversite Öğrencisi

Gümüş Eğitim Kurumlarından aldığım özel ders ve programlar sayesinde üniversitede tam burs kazandım.

5/5

Kenan Durmuş / Öğrenci Velisi

Gümüş Eğitim özel ders fiyatları gerçekten uygun. Normal dershane parasına özel ders alıyoruz.

5/5

Nurettin Semiha / Öğrenci Velisi

Çocuğuma liselere hazırlık için özel ders  aldık. Gümüş eğitim sunduğu fiyatlar ile gayet tercih edilebilir.

5/5

Cengiz Y. / Öğrenci

Gümüş Eğitim Kurumlarından aldığım özel ders ile matematik netlerin 4’ten 18’e çıktı.

5/5

Matematik Özel Ders Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

LGS, Liseler Geçiş Sınavıdır. Kısalması baş harflerini bu 3 kelimeden oluşmaktadır. Ülkemizde 2017-2018 Eğitim Öğretim yılından itibaren uygulamaya başlanmıştır.

LGS özel ders fiyatları kurumumuzdan alınabilecek hizmetin niteliğine göre çeşitlilik gösterebiliyor. Örneğin hangi derslerin alınacağı, konuların ne sıklıkla tekrarlanacağı gibi konular fiyat belirleme aşamasında oldukça belirleyici olabiliyor. Bununla birlikte öğrencilerin talep edebilecekleri ek hizmetler de LGS matematik özel ders fiyatları konusunda değişikliklere yol açabiliyor.

LGS Özel Ders 

LGS özel ders isteği açısından öğrencilerin taleplerini oldukça artıran bir sınav. Özellikle sınavlar yaklaştıkça artan takviye özel ders talebi söz konusu olduğunda Özel Gümüş Eğitim olarak öğrencilerimizin bu isteğini deneyimli kadromuz ve kaliteli himetimizle yerine getiriyoruz. LGS için hazırlanan öğrencilerimize sunduğumuz hizmete ihtiyaçları olan takviye konuları belirleyerek başlıyoruz. Ardından bu konuları kişiye özel programı hizmetimizle gün ve saat aralıklarıyla birlikte nasıl ve ne zaman alabileceklerini belirliyoruz. Ardından ister yüz yüze ister online olarak, öğrencimizin seçimine göre eğitimlere başlıyoruz. Bu seçimleri sunarak LGS özel ders hizmeti için bize başvuran öğrencilerimizin hizmetlerimizden en rahat edebilecekleri şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. 

Öğrencilerimiz online veya yüz yüze seçtikleri dersleri kurumumuzda bulunan alanında uzman öğretmenlerimizle çalışarak öğreniyor. Bu nedenle ezber odaklı eğitim değil bilgiye ve anlamaya adayalı bir öğrenme sürecinden geçiyorlar. Bu da Özel Gümüş Eğitim’i tercih eden öğrencilerimizin bilgilerinin kalıcı olmasını sağlıyor. Ezberci eğitime karşı durmakla birlikte doğru ve güncel bilgilerin de verilmesi konusunda kurumumuz titizlikle hizmet veriyor. 

En yeni öğrenme yöntemleri, teknolojiler ve soru çeşitleri ile olabilecek her alanda en güncel şekilde öğrencilerimize eğitim veriyoruz. Böylece eğitini sürecinde yararlanılabilecek tüm imkânları öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz ve ihtiyaçları olan her ne ise anında ulaşabilmelerine yardımcı oluyoruz. Bu süreci kişiye özel eğitim programına derslerinin tanımlanması ile başlanıyor. 

Öğrenciler hangi derslerde özel ders almak istediklerini belirledikten sonra müsait oldukları gün ve saatlere göre sahip oldukları ders çalışma planı oluşturuluyor. Böylece öğrencilerin derslere yetişme veya konu anlatımı kaçırma gibi engellerle karşılaşma ihtimalleri de minimum seviyeye indirilmiş oluyor. Bu da özellikle takviye eğitim alan öğrencilerin dersleri konulara göre düzenli olarak takip edebilmelerine büyük imkân sağlıyor. 

Öğrencilerimiz talep ettikleri saatlerde alanında uzman öğretmenlerimizden o gün için belirlenen konuların anlatımlarını dinleyebildiği gibi aynı zamanda anlık soru çözümleri ile eksik noktalarını da görebiliyor. Belirlenen eksik noktalar için ek ders talebi oluşturulabiliyor. Böylece öğrenci daha fazla çalışması gerektiğini düşündüğü ders ve konular için ek zamana ve çalışma fırsatına da sahip olabiliyor. 

LGS İçin Özel Ders Mi Dershane Mi 

LGS için özel ders mi dershane mi gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa Özel Gümüş Eğitim’in verdiği hizmetle her ikisine birden sahip olabilirsiniz. Kurumumuzda, her bir öğrencimizin verdiğimiz hizmetten tam anlamıyla yararlanabilmesi için iki çeşit eğitim fırsatı sunuyoruz. Öğrencilerimize yüz yüze eğitim ile birlikte online ders fırsatı yaratarak özel ve birebir konu anlatımları alabilme şansı yaratıyoruz. Bununla birlikte imkânı olan öğrencilerimiz kurumumuza gelerek de tıpkı dershaneye gider gibi hem sosyalleşebilecekleri hem de eğitimlerini alabilecekleri şekilde ders çalışma planlarını uygulayabiliyor. 

Özel Gümüş Eğitim’in sağladığı hizmet öğrencilerin dershane yerine kurumumuzu seçme kararına yönlendirebiliyor. Bununla ilgili birçok neden sayılabileceği gibi içlerinde önemli ve özellikle bilinmesi gereken birkaçı mevcut. Öncelikle öğrenciler kurumumuzdan aldıkları eğitimlerde tek seferde eğitimin tamamen kendilerine odaklı şekilde yapılmasıyla bireysel olarak en iyi şekilde donatılma şansını elde ediyor. Ders programları tamamen kendi istek ve taleplerine göre belirlendiği için kurum içerisinde tamamen kendilerine özel oluşturulmuş hizmette yaralanma şansı elde edebiliyorlar. 

LGS hazırlık özel ders konu tekrarları, soru çözüm sıklığı, sınav değerlendirmeleri gibi dershanelerin daha az sıklıkla verebileceği bazı hizmetleri kurumumuz kişiye özel olarak talep doğrultusunda gerçekleştirebiliyor. Tüm bu sayılanlar ve daha fazlası akıllarda yer eden LGS için özel ders mi dershane mi sorusunun da cevabı olarak değerlendirilebiliyor. 

LGS için özel ders oldukça önemli olabiliyor. Bunun için alanında uzman bir kurumdan özel ders hizmeti almak sınav sonuçlarının istenen seviyeye gelebilmesi için oldukça kritik ve belirleyici bir konu. Bu konuyu çözmek için evde özel derslerdense yıllardır bu işi özenle ve sürekli kendisini güncelleyen bir kurumla yapmak çok daha akıllıca bir seçim olabilir. Bu nedenle LGS için özel ders hizmetinin Özel Gümüş Eğitim’den alınması öğrenciler için çok daha faydalı olabilir. 

LGS Matematik Özel Ders

LGS Matematik özel ders için en çok talep edilen derslerin başında geliyor. Bu süreçte sınava dair soru çözümleri, konu tekrarları, durum değerlendirmeleri gibi hizmetler kurumumuzda bulunan tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından talep edilen zamanlarda gerçekleştirilebiliyor. Böylece öğrenci kendisine dair yapması gerekenleri, eksiklikleri ve nerelerde daha fazla çalışması gerektiği gibi konuları tamamen kişiye özel bir değerlendirme ile öğrenebilme şansı yakalıyor. Bu da öğrencilerin konularda çok daha hızlı ilerleyebilmelerini ve gördükleri eğitimden çok daha fazla verim alabilmelerini sağlıyor. 

LGS matematik özel ders fiyatları ise hem öğrencilerin hem de velilerin merak ettiği sorular arasına giriyor. Bu soru kurumumuzdan hizmet almak isteyen öğrencinin seviyesine ve aldığı hizmete göre değişiklik gösterebiliyor. Her öğrenci aynı seviyede olmayabiliyor. Örneğin LGS’ye hazırlanmak isteyen öğrencilerle birlikte YKS için de kurumumuzdan eğitim talebinde bulunanlar olabiliyor. Her bir öğrencinin ihtiyaçları belirlenerek ona göre bir ders programı ile birlikte ücretlendirme de gerçekleştirilebiliyor. 

LGS Matematik Özel Ders İstanbul 

LGS matematik özel ders İstanbul içerisinde alınmak isteniyorsa Bakırköy’de bulunan kurumumuzdan yüz yüze eğitim almak hem Avrupa hem de Anadolu yakasında oturan öğrencilerimiz için mümkün. Oldukça merkezî konumda yer alan kurumumuza ulaşım birçok şekilde gerçekleştirilebiliyor. Daha ayrıntılı bir adres bilgisi için web sitemizde bulunan konum bilgilerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca iletişim adreslerimizi kullanarak merak ettiklerinizi sorabilir, kurumumuzu ziyaret etmek için bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

LGS Özel Ders Fiyatları

LGS özel ders fiyatları kurumumuzdan alınabilecek hizmetin niteliğine göre çeşitlilik gösterebiliyor. Örneğin hangi derslerin alınacağı, konuların ne sıklıkla tekrarlanacağı gibi konular fiyat belirleme aşamasında oldukça belirleyici olabiliyor. Bununla birlikte öğrencilerin talep edebilecekleri ek hizmetler de LGS matematik özel ders fiyatları konusunda değişikliklere yol açabiliyor. 

Fiyat konusunda en net ve güncel bilgiyi almak isterseniz kurumumuzla iletişime geçebilir ve size özel olarak sunacağımız program ve ücretlendirmeleri öğrenebilirsiniz. Bu aşamada yapacağınız eklemeler ile eğitim kalitenizi artırırken bir yandan da uygun fiyata alacağınız hizmetin niteliklerini öğrenme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Eğer fiyatlandırmalar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilir veya kurumumuzu ziyaret ederek hem çalışan kadromuzla tanışabilir hem de sorularınız için en doğru ve güncel cevaplara ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp