2023 Özel Ders Fiyatları

2023 Özel ders fiyatları öğrencilerin eğitim hayatlarında sınavlara ve derslerine daha iyi hazırlanmak istedikleri dönemde sıklıkla aradıkları konulardan biri. Birçok öğrenci hem ders tekrarı yapmak hem de zorlandıkları konularda daha iyi sonuçlar elde edebilmek için özel ders alternatifini değerIendirebiliyor. Bu süreçte de en çok merak edilenlerden biri özel ders fiyatları oluyor. 

Özel Gümüş Eğitim’in öğrencilerine sunduğu fiyat listesi birkaç farklı paketten oluşuyor. Hangi paketi almak istediğinize karar vermek için değerlendirebileceğiniz seçenekler ise şunlar::

 • 1 saat: 
  • Online: 200 tl
  • Şubede: 250 tl
  • Evde: 450 tl
 • 10 Saat: *%10 indirimli
 • Online: 1800 tl
 • Şubede: 2250 tl
 • Evde: 4050 tl
 • 30 saat: %30 indirimli
  • Online: 14200 tl
  • Şubede: 5250 tl
  • Evde: 9450 tl

Öğrenciler eğitim dönemleri içerisinde birçok ders ve konuyu okulda görür. Ancak bazen okulda verilen anlatım ve ders içeriği öğrencini konuyu tam olarak anlayabilmesi için yeterli olmayabilir. Bu durumda da hem öğrencinin hem de velilerin isteğiyle özel ders alma konusu gündeme gelebilir. Özel ders ile öğrencilerin derslerini daha iyi anlaması ve tekrar etmesiyle sınavlarından da daha iyi sonuçlar elde etmesi beklenir.

Öğrenciler matematik, fizik, Türkçe gibi temel derslerin her biri için ayrı olarak özel ders talebinde bulunabilir. Örneğin birçok kişinin en çok zorlandığı matematik konuları için düşünülen özel dersle bu sorun kolaylıkla giderilebilir. 

Herkesin derslerini daha iyi bir hâle getirebilmek, sınavlarına daha iyi hazırlanmak gibi temel nedenlerle özel ders ihtiyacı doğabilir. Bu eğitim tek kişiyle veya kalabalık sınıfla, başlangıç veya ileri seviyede, birçok farklı derste ve farklı bütçelere uygun şekilde verilebilir. 

Özel ders alma fikri değerlendiriliyorsa tercih edilen eğitmen veya kurumla iletişime geçilmesi ve bilgi alınması önemlidir. Böylece özel ihtiyaçlar, bütçeye uygunluk, sınavlarda istenilen hedefler hakkında da konuşulabilir. Matematik, fizik, Türkçe başta olmak üzere birçok ders için bu noktalar göz önüne alınarak eğitim sürecine en verimli katkı sağlanabilir. 

Matematik Özel Ders Fiyatları 

2023 matematik özel ders fiyatları yaklaşan sınavlar için öğrencilerin en çok arattığı konulardan. Özellikle matematik gibi zor bir dersin öğrenilmesinde ek çalışmalar ve tekrar oldukça önemli. Ancak özel ders seçeneği sayesinde birçok konunun farklı anlatımlarla anlatılmasıyla, tekrarıyla ve soru çözümleriyle matematik dersi de hiç zorlanmadan öğrenilebilir. 

Matematik özel ders fiyatları 2023 yılında yenilenen müfredat ve ders içeriği doğrultusunda farklılık gösterebilir. Bu noktada yapabileceğiniz şey doğru eğitmeni bulup iyi gerekli ders çalışma programını belirledikten sonra ücret belirlemenizdir. Böylece size uygun planı rahat bir şekilde ve iyi bir seviyedeki öğretmenle sürdürüp sürdüremeyeceğinize de daha rahat karar verebilirsiniz. 

Genel olarak, matematik dersi fiyatları oldukça makul ve eğitiminizde başarılı olmanıza yardımcı olacak birçok nitelikli öğretmen ile konuşularak belirlenebilir. Biraz araştırma ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir öğretmen bularak en kısa zamanda sınavlarınıza hazırlanmaya başlayabilirsiniz. 

Fizik Özel Ders Fiyatları

Fizik dersi fiyatları, öğretmene ve öğretilen fizik seviyesine bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak fizik dersi fiyatları, özellikle diğer akademik derslerle kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlı olabilir. Bunun için istediğiniz ders içeriklerini ve miktarını belirlemeniz fiyatların belirlenmesinde size yardımcı olabilecek etkenlerdir. 

Fizik dersinin fiyatını etkileyecek birkaç faktör olabilir. Bunlardan belki de en önemlisi, eğitmenin deneyimi ve nitelikleridir. Fizik öğretmede uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir öğretmen, kariyerine yeni başlayan yeni bir üniversite mezunundan daha fazla ücret alacaktır. 

Bir diğer önemli faktör, ders alacağınız yerin niteliğidir. Örneğin bir dershane eşliğinde evde özel ders alabilir veya yalnızca okul ve özel dersi birlikte yürütmeyi de tercih edebilirisiniz. Daha fazla bilgiye ulaşmak için örneğin fizik özel ders fiyatları İstanbul konumunda nasıl diye araştırarak işe başlayabilirsiniz. 

Son olarak, öğretilen fizik dersinin içeriği de fiyatı etkileyecektir. Giriş seviyesinde fizik alıyorsanız, ileri seviye fizik dersine göre daha uygun fiyatlara ders verecek bir eğitmen bulma şansınız daha yüksektir. Ancak öğretmenin deneyimi doğrultusunda daha zor fizik derslerini almak istediğinizde bu fiyatlarda değişiklikle karşılaşma ihtimaliniz de olabilir. Bunun nedeni, giriş seviyesindeki fiziğin genellikle daha az zorlayıcı olması ve ileri seviye fiziğe göre öğretmek için daha az zaman gerektirmesidir.

Türkçe Özel Ders Fiyatları

Özel ders araştırmanızda birçok ders gibi Türkçe dersi için de uyun seçenekleri araştırıyor olabilirsiniz. Bu noktada pek çok öğrenci ve veli gibi hem özel dersin getirilerini merak edebilir hem de bu süreci nasıl ilerleteceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Söz konusu Türkçe dersi olduğunda ilk olarak iyi bir eğitmenden ders almayı hedeflemelisiniz. İyi bir öğretmen eşliğinde alacağınız dersle hem dilin kurallarını öğrenebilir hem de anlamlar konusunda derinlikli bilgilere erişme ve çoklu yönden düşünebilme kabiliyetine sahip olabilirsiniz. 

Tecrübeli bir öğretmen dendiğinde fiyatların da yükselmesi beklenebilir. Ancak çok uygun fiyatlara da özel olarak Türkçe dersleri alabilirsiniz. Bu noktada istediğiniz dersin içeriğini, saatlerini belirleyip eğitmeninize karar verdikten sonra bütçeniz açısından da bu seçeneğin size uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Türkçe özel ders fiyatları 2023 yılındaki konu başlıkları gözetilerek seçilen bir eğitmenle görüşülerek öğrenilebilir.

Türkçe gibi önemli bir dersin iyi ve etkili bir şekilde öğretildiğinden emin olmanız önemli olabilir. Böylece sınavlara hazırlanan öğrenciler de dersin püf noktalarını çok daha rahat öğrenebilir, profesyonel bir öğretmen eşliğinde yapması gereken pratikleri bilen biri eşliğinde gerçekleştirebilir. Eğitmenin çeşitli yaşlardaki öğrencilere ders vermiş olması veya alanında uzmanlığını kanıtlamış olması da öğretmen arayışınızda değerlendirebileceğiniz önemli faktörler arasında olabilir. 


Gümüş Eğitim Özel Ders Paketleri

Sınavlarınıza hazırlanırken Özel Gümüş Eğitim Kurumları öğrencileri için belirlenen paketlerden yararlanmak isteyebilirsiniz. Online, şubede ve evde olmak üzere üç farklı paket içeriğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Her seçenek için dilerseniz 1-10-30 saat arasında ders saatinden yararlanabilirsiniz. 

10 ve 30 saat seçeneklerini düşünüyorsanız bu seçenekler için Özel Gümüş Eğitim’in sunduğu indirimlerden de yararlanabilirsiniz. 10 saat için %10 indirim veya 30 saat için %30 oranındaki indirim bütçeniz için çok daha hesaplı alternatifler olabilir. 

Güncel Fiyat Listesi Tablosu

OnlineŞubedeEvde
1 saat200250450
10 saat ( %10 indirimli)180022504050
30 saat ( %30 indirimli)420052509450

Özel Gümüş Eğitim’in sağladığı indirimlerden veya paket seçeneklerinden yararlanmayı düşünüyorsanız tüm paketleri 3 aylık süre içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 3 ayın sonunda ise paketlerde yenileme yapabilirsiniz. Seçilen paketler ile birlikte yararlanabileceğiniz bazı haklar da mevcuttur. Bu haklar kısaca şöyle özetlenebilir:

 • Gümüş takip sistemini kullanma hakkı
 • Eğitim danışmanı
 • Yapılmayan soruların takibi
 • Yapılamayan sorularda soru bankası oluşturulması
 • PDF deneme paylaşımı
 • Aylık ölçme ve değerlendirmeler
 • Ayrıntılı deneme analiz raporu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir